سالس

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    







ADS


دانلود برنامه صدور بارنامه اندرويد
 
https://ubaar.ir/
Translate this page
سرویس ترابری آنلاین که سفارش های حمل بار مشتریان را از سراسر کشور گرفته و جهت حمل آنها، برای رانندگان خودروهای سنگین اعلام بار می کند.
www.hesab20.com/App_Main/…/DownLoad/Detail/Default.aspx?…
Translate this page
فايل پوشه اصلي برنامه هاي اجرائي ( پس از نصب اين پوشه را كپي و از اين پوشه كه شامل همه نرم افزارها و آخرين نسخ هست استفاده كنيد ). نرم افزار حواله فني : اين نرم افزار كوچك و كاربردي داراي فرم ورود اطلاعات و چاپ حواله فني پيوست بارنامه و همچنين ليست مديريتي مناسب با آن مي باشد. حساب بيست : دانلود رايگان نرم افزارهاي شركتهاي حمل …
https://www.aparat.com/…/آموزش_برنامه_صدور_بارنامه_الماس_-_ساخ…
Feb 3, 2016
شرکت فنی و مهندسی سافر برنامه صدور بارنامه الماس محصول شرکت فنی و مهندسی سافر (safermehr.com) مخصوص شرکت های حمل و نقل طراحی شده و در این سری آموزش ها.
https://www.aparat.com/…/آموزش_نصب_برنامه_صدور_بارنامه_جدید…
Translate this page
May 26, 2016 – محمد صادق سلیمی آموزش نصب برنامه صدور بارنامه جدید سبا که تهیه شده است جهت نصب بر روی ویندوز 7 http://Telegram.me/sabatransport آموزش نصب برنامه صدور.
https://www.aparat.com/…/آموزش_برنامه_صدور_بارنامه_الماس_-_بخ…
Translate this page
Feb 3, 2016 – شرکت فنی و مهندسی سافر برنامه صدور بارنامه الماس محصول شرکت فنی و مهندسی سافر (safermehr.com) مخصوص شرکت های حمل و نقل طراحی شده و در این سری آموزش ها.
504word.ir/دانلود-برنامه-صدور-بارنامه-اندرويد/
Translate this page
دانلود برنامه صدور بارنامه اندرويد دانلود چند نرم افزار كاربردي وِيژه شركتها حمل و نقل و باربري ها www.hesab20.com/App_Main/…/DownLoad/Detail/Default.aspx?… Translate this page
لیست نرم افزار های باربری | آرمانت
https://www.armanet.ir/category/85/نرم-افزار-باربری
Translate this page
دانلود Arad Transport نرم افزار حسابداری حمل و نقل و باربری آراد
mihandownload.com › … › نرم افزار کاربردی › نرم افزار فارسی
Translate this page
کالارسانان چاپار – Android Apps on Google Play
https://play.google.com/store/apps/details?id=ir.chapar…
Translate this page
نرم افزار ثبت و پیگیری بارنامه شرکت کالا رسانان چاپار پیشرو در ارائه خدمات حمل سریع و همچنین خدمات اتوماسیون برای نمایندگان و مشتریان خود نرم افزار موبایل خود را منتشر نموده است. نمایندگان و مشتریان می توانند از طریق این نرم افزار با سیستم چاپار در ارتباط باشند و از خدمات شرکت استفاده کنند. خدمات ارائه شده در این نسخه:
نرم افزار صدور بارنامه بیتا – شرکت پیرامید
https://www.bita24.com/نرم-افزار-صدور-بارنامه-بیتا
شركتهاي حمل و نقل سراسر كشور بعد از صدور بارنامه توسط نرم افزار صدور بارنامه بیتا، اقدام به چاپ و تحويل يك نسخه از آن به راننده جهت حمل كالا مي نمايند; اطلاعات بارنامه فقط در محل شركت موجود بوده و ساير عناصر ذيربط مانند شركتهاي بيمه، سازمان حمل و نقل، دارايي و صاحبان كالا هيچگونه دسترسي آني به اطلاعات مورد نياز خود ندارند …
Missing: اندرويد

 







NS