سالس

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


نکات سبزه خاک شير
 
setare.com/fa/news/…/آموزش-درست-کردن-سبزه-با-خاکشیر-عکس
Translate this page
نکات مهم برای درست کردن سبزه با خاکشیر. مدت زمان سبز نمودن سبزه عید با خاکشیر پنج یا شش روز است. بنابراین می‌توانید آن را در روزهای آخر سال نیز تهیه نمایید. سعی کنید از خاکشیرهای تازه استفاده کنید تا سبزه شما یکدست و زیباتر شود و به طور کامل سبز گردد. خاکشیر اگر به مدت پنج یا شش ساعت در آب باشد لعاب می‌دهد و برای …
https://www.roozcheen.com/1396/12/…/آموزش-سبزه-عید-با-خاکشی…
Translate this page
Mar 10, 2018 – نکات مهم این روش. مدت زمان سبز‌شدن سبزه عید با خاکشیر پنج یا شش روز است. پس می‌توانید آن را در روزهای پایانی سال هم آماده کنید. سعی کنید از خاکشیر تازه استفاده کنید تا سبزه عیدتان یکدست و زیبا شود. برای خیس‌کردن خاکشیر در آب، بهتر است به ازای بک پیمانه خاکشیر از پنج پیمانه آب استفاده کنید.
arga-mag.com/39848/سبزه-عید-با-خاکشیر
Translate this page
Jan 17, 2016 – کاشت سبزه عید با خاکشیر یکی از زیباترین سبزه ها برای سفره هفت سین است که در زمان خیلی کوتاه سبز می شود. آموزش تهیه سبزه عید با خاکشیر به طور کامل را در این مطلب ارائه می دهیم که بسیار مفید و جالب است.
www.aftabir.com › دانستنی ها › خانه و خانواده › خانه‌داری
Translate this page
Feb 21, 2018 – طرز تهیه سبزه عید با خاکشیر | کم کم به آغاز سال 97 نزدیک می شویم. و در پی انجام تدارک عید هستیم. کاشت سبزه عید و تزیین آن یکی از مواردی است که باید کمی قبل از تحویل سال به آن بپردازیم. در ادامه طرز تهیه سبزه عید با خاکشیر را شرح داده ایم. سبزه عید با خاکشیر. برای سبز کردن خاکشیر باید نکاتی را در …
7ganj.ir/روش-كاشت-سبزه-روي-كوزه-نكات-مهم-و-نمونه/
Translate this page
Feb 17, 2015 – با استفاده از یک کوزه سفالی و مقداری بذر شاهی یا خرفه و خاکشیر ( بذرهای لعاب دار) می توانیم سبزه کوزه ای درست کنیم. ابتدا کوزه را از آب پر می کنیم و برای مدت یک شبانه روز آن را همان طور پر از آب نگه می داریم تا جدار کوزه کاملاً خیس شود. مرحله بعدی ایجاد سطح اتکا و یا سطحی مناسب برای رشد ریشه‌های بذرها است.
https://www.yjc.ir › وب‌گردی › وبگردی
Translate this page
Mar 2, 2018 – سبزه گندم، ماش، عدس، ذرت، خاکشیر، هسته پرتقال و لیمو، از انواع سبزه هستند که مراحل کاشت تمامی آنها در این مطلب آموزش داده شده است.
nazdooneh.com › هنر در خانه
Translate this page
سبزه فانتزی سبزه عید با خاکشیر آموزش کاشت انواع سبزه 96 طرز تهیه انواع سبزه برای عید با ایده های خلاقانه آموزش تهیه سبزه عید با خاکشیر با روش جدید سبزه عید 96. … شما می‌توانید از طریق دو لینک آموزشی که در پایین آمده، درباره نکات مهم کاشت سبزه هسته نارنج یا سبزه هسته پرتقال مطالب مفیدی بیاموزید. درست کردن سبزه عید …
shaboneh.ir/آموزش-کاشت-سبزه/
Translate this page
Feb 27, 2018 – آموزش کاشت سبزه با خاکشیر و ماش و نکات طلایی در کاشت سبزه عید, آموزش کاشت سبزه با بذرهای مختلف و نحوه نگه داری سبزه, اموزش سبزه به شکل سگ.
localfa.com/آموزش-کاشت-سبزه-عید-نوروز-با-خاکشیر
Translate this page
Feb 4, 2018 – برای سبز کردن خاکشیر باید نکاتی را در ارتباط با آن بدانید. دانه خاکشیر از بذرهای لعابی است. یعنی وقتی خیس می‌خورد مانند چسب به هر سطحی که می‌خواهید می‌چسبد و دیگر کنده نمی‌شود برای همین اگر دلتان یک کار عجیب‌ و غریب برای سبزه عید می‌خواهد می‌توانید روی این دانه حساب کنید.
www.akairan.com/kardasti…/sisymbrium-irio-grass-planting.html
Translate this page
Apr 13, 2016 – طرز تهیه سبزه عید با خاکشیر و روش کاشت سبزه عید با خاکشیر و تهیه سبزه عید با خاکشیر و کاشت سبزه با خاکشیر و سبزه عید با خاکشیر را در آکاایران ببینید.

 NS